Tarihin ve Teknolojinin Buluştuğu Kent, Gaziantep'te TURCom'la Teknoloji Rüzgarları Esti!

İş ağları ve telekomünikasyon alanındaki hizmetleriyle yurtiçi ve yurtdışındaki firmaların teknoloji ortağı olan TURCom Teknoloji, Gazinantep İl Özel İdaresi,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü’nün destekleriyle Gaziantep’te teknoloji rüzgarı estirdi.

İstanbul merkez olmak üzere 17 bölge müdürlüğü, ayrıca yurt dışında Libya, Kazakistan başta olmak üzere birçok ülkede kendi teknik ve satış ekibiyle, teknolojinin her noktasında, her türlü iletişim çözümleri sunan TURCom Teknoloji, G.Antep'in tarihte birçok konuya öncülük etmesi, teknoloji anlamında da ileri gelen şehirlerden biri olması ve özellikle gündemde aktif olarak yer eden "Akıllı" adı altında birçok çözümün ne şekilde hayata geçirilebileceği ve TURCom'un da bu konuda sağlayacağı katkıları paylaşmak adına G.Antep İl Özel İdaresi, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Gazikent Üniversitesi Rektörlüğü katkılarıyla hazırladığı sempozyum Gaziantepli firmaların da katılımıyla başarıyla gerçekleşti.

Sertifikalı teknik ekibi, bütün global üreticilerin en üst seviye çözüm ortaklığı çerçevesinde marka bağımsız olarak anahtar teslimi proje çözümleriyle TURCom Teknoloji'nin düzenlediği "Tarihin ve Teknolojinin Buluştuğu Kent; Akıllı Kent Gaziantep" adlı panelin açılış konuşmalarını sırasıyla TURCom Teknoloji Genel Müdürü Sayın Fahrettin GÜRKAN, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim ÖZDEMİR, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Dr. Asım GÜZELBEY ve Gaziantep Valisi Sayın Süleyman KAMÇI gerçekleştirirken, basın da yoğun ilgi gösterdi. "Tarihin ve Teknolojinin Buluştuğu Kent; Akıllı Kent Gaziantep" panelinin 2.yarısında ise sponsor firmalardan ağ teknolojilerinin lider firması Cisco’nun Ülke Müdürü Sayın Ümit CİNALİ ve ağ depolama, veri kurtarma ve bilgi yönetimi konularının öncüsü EMC'nin Türkiye Genel Müdürü Sayın Önder SÖNMEZ'in de sunum ve konuşmasıyla son buldu.

Etkinliklerimiz - Kurumsal - Turcom