Akademik Bilişim

TURCom'un Gold Sponsorluğundaki Akademik Bilişim Konferansı Amacına Ulaştı

TURCom Teknoloji'nin de gold sponsor olduğu Akademik Bilişim konferansı, 02-04 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleşti.

Üniversitelerde bilgi teknolojileri konusunda ilgili grupları biraraya getirerek, bilgi teknolojileri altyapısı, kullanımı, eğitimi ve üretimini tüm boyutlarıyla tanıtmak, tartışmak, tecrübeleri paylasmak, ve ortak politika oluşturmak amaçlarıyla ulusal boyutta Akademik Bilişim 2011 konferansı, TURCom Teknoloji'nin gold sponsorluğuyla, bu yıl da 02-04 Şubat 2011 tarihlerinde İnönü Üniversitesi'nde yapıldı. 100'den fazla üniversitenin katıldığı konferansa TURCom Teknoloji, Gold Partnerı olduğu Cisco ile birlikte katıldı.

Akademik Bilişim 2011'de TURCom ve Cisco'nun demo ürünlerinin tanıtıldığı stand, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görürken, çeşitli firmaların anlattığı teknolojik çözümler dışında, TURCom Teknoloji'den Satış ve Pazarlama Müdürü Gökhan ELMAS, "Akıllı Kampüs Çözümleri" tanıtırken, Cisco Sistem Mühendisi Ali Saygıvar da "Cisco Telepresence Video İletişim Çözümleri"I hakkında bilgi verdi.

Etkinliklerimiz - Kurumsal - Turcom