TURCom Teknoloji Mais Etkinliğindeydi

TURCom Teknoloji, 10 Ocak 2015 tarihinden Grand Tarabya Oteli'nde gerçekleşen Mais etkinliğindeydi.

Mais’in kendi bayilerine düzenlediği ve ayın bayisi, yılın bayisi, en çok satış yapan bayilerinin ödüllendirildiği, yaklaşık 3.000 kişinin katıldığı etkinlikte TURCom Teknoloji’de yerini aldı.

Etkinliğe katılan misafirler TURCom Teknoloji'nin TRCwifiZone ürününü kullanarak ekranda karşılama çıkan kodu, belirtilen yere sms atarak internete erişim sağlamışlardır. Bu özellik ile yakın zamanda geliştirilen ters sms teknolojisini kapsamaktadır.

Çift Yönlü SMS ile Kimlik Denetimi

Kullanıcı sisteme bağlandığı zaman kendisine gelen karşılama sayfasında otomatik bir kod üretilir ve o kodun verilen bir cep numarasına (tam bir cep numarası operatörden alınıyor) sms olarak atılması istenilir. Sms atıldığı andan itibaren maksimum 10 saniye içinde sistem ekrandayken kullanıcıyı otomatik olarak nete alır ve aynı mac adresi için bir daha karşılama sayfası getirmez. Tek sayfada çok hızlı bir şekilde kullanıcı sisteme dahil olur ve sms maliyetini kullanıcı karşılar. Bu sistemin sms tarafında bize sadece yıllık 250 TL bir maliyeti var. Merkezi yapıda da bu özellik kullanabilmekte.